دفترچه ثبت نام تيزهوشان 97-98

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
دفترچه ثبت نام ازمون تيزهوشان 97-98
بسياري از دانش آموزان و والدين به دليل امکانات و کيفيت آموزشي بالاتمايل دارند در مدارس استعداد درخشان يا سمپاد ثبت نام نمايند. در واقع هدف از اين مدارس و جداسازي اين دانش آموزان از ديگر دانش آموزان هم پايه خود به دليل امکان ايجاد فضايي مناسب جهت استعداديابي و کشف و شکوفايي استعدادهاي اين دانش آموزان است. البته به دليل حس رقابت و استعداد بالايي که در اين مدارس در دانش آموزان ايجاد مي شود، راه پيشرفت تحصيلي بيشتر مهيا بوده و خانواده ها تمايل به ثبت نام در اين مدارس براي فرزندشان را دارند. امسال آزمون مدارس نمونه دولتي و تيزهوشان باهم ادغام شد و مانند آزمون کنکور سراسري که با دانشگاه آزاد يک بار انجام مي گيرد، خواهد بود. اين کار از استري دانش آموزان مي کاهد. و همچنين ديگر براي سال تحصيلي 97-98 در مدارس تيزهوشان و نمونه دولتي آزمون در مقطع ششم به هفتم برگزار نخواهد شد. و آزمون مقطع ششم به هفتم حذف شد.
آزموني که هر سال براي انتخاب افراد مستعد و با هوش جهت ورود به مدارس تيزهوشان برگزار مي شود، توسط آموزش و پرورش و به صورت هماهنگ کشوري برگزار خواهد شد. ثبت نام کلا به صورت اينترنتي و از طريق سايت azmoon.medu.ir انجام مي گيرد. سوالات آزمون با لحاظ کردن نمره منفي محاسبه مي شود. هر سال سوالات در دو نوع سوالات تحليلي و سوالات تحصيلي مطرح شده اند. دانش آموز بايد با روش هر دو گونه سوال آشنايي داشته و روش مناسب تست زني و استفاده از منابع مفيد و مورد تاييد خود را آماده آزمون تيزهوشان 97 بکند.
زمان ثبت نام مدارس تيزهوشان 97-98
هر سال در نيمه دوم بهمن ماه ثبت نام مدارس سمپاد شروع شده و معمولا طي فرايند دو مرحله اي ثبت نام به صورت اينترنتي و از طريق سايت azmoon.medu.ir انجام گرفته در يک مرحله اول پر کردن فرم تقاضانامه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصي هر داوطلب و در مرحله دوم نيز با خريد يک کارت اعتباري و واريز وجه ثبت نام، مراحل ثبت نام انجام شده است. امسال نيز انتظار مي رود که طي روزهاي آتي اسفند ماه 96 ثبت نام مدارس سمپاد يا استعدادهاي درخشان اعلام شود.
زمان برگزاري و اعلام نتايج آزمون تيزهوشان 97-98
در ارديبهشت ماه سال 97 طبق روال سالهاي گذشته آزمون مدارس تيزهوشان برگزار خواهد شد و از طريق سامانه ثبت نام نيز يک هفته قبل از آزمون دانش آموزان مي توانند کارت ورود به جلسه خود را دريافت نمايند. در نيمه اول تيرماه انتظار مي رود که نتايج آزمون اعلام شود.
مشاوره تحصيلي درخت دانش
 جهت ثبت نام در مدارس تيزهوشان در تمامي شهرهاي ايران و دريافت اطلاعات کامل و آگاهي از زمان دقيق ثبت نام با مشاوره تحصيلي درخت دانش با شماره 9099072943 بدون کدگيري تماس بگيريد. مشاوران مجرب درخت دانش با دادن اطلاعاتي مانند استفاده از منابع آموزشي تيزهوشان نهم به دهم مشخص شده بر حسب نقاط قوت و ضعف هر داوطلب از اتلاف وقت او جلوگيري کرده و شما را با بهترين منابع و روشهاي تست زني آشنا مي سازد.
راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش شماره تماس: 9099072943
 کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
 اينستاگرام سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل